Як вибрати рюкзак?

Рюкзак — це унікальна річ в гардеробі, не важливо ти підприємець, спортсмен, мандрівник чи студент. Відомі бренди випускають різноманітні моделі під будь-які потреби клієнтів. Ми з командою 7DS зібрали варіанти рюкзаків, які підходять під кожен стиль та стануть ідеальним доповненням гардероба.

Під час вибору рюкзака потрібно звертати увагу на такі критерії: об’єм моделі, матеріал, комфортність, безпечність та стиль.

Рюкзак для прогулянок

Рекомендуємо обирати ту саму модель, залежно від способу життя. Потрібно чітко визначити для чого має бути рюкзак: для тренувань, подорожей чи повсякденного використання? Та обрати потрібний розмір: маленький чи вмісткий? Такі питання допоможуть відфільтрувати непідходящі моделі рюкзаків.

М'які або безкаркасні рюкзаки — пошиті у вигляді мішка, більше підходять для прогулянок і перенесення малої кількості речей. Вони ідеально пасують під будь-який стиль одягу та вміщують все необхідне.

Рюкзак New Balance OPP CORE BACKPACK

Рюкзак Adidas CL BP 3S

Рюкзак «Вмістити в себе все!»

Категорія наплічників для людей, які ведуть активний спосіб життя. Рекомендується надавати перевагу таким моделям, які вільно вміщують: змінний одяг в спортзал, ланч-бокс з обідом, записник, ноутбук та інші речі. Саме для вас існують рюкзаки об’ємом від 30 літрів. Обирайте вмістке основне відділення, окрему кишеню для ноутбука, велику кількість малих відділень для дрібниць. Також звертайте особливу увагу на спинку наплічника. Перевагою моделі стане наявність грудної стяжки та стегнового поясу, що дозволяє розподілити навантаження на спину рівномірно.

Рюкзак New Balance URBAN TOPLOADER

Сумка CMP DJANGO 20L URBAN BAG

Рюкзак для ноутбука

Наявність окремого відділення для ноутбука — тут це головне, на що варто звернути увагу. Рюкзаки у яких не потрібно відкривати основне відділення, для того, щоб дістати свій девайс, користуються найбільшою популярністю. Також, рюкзак має бути зроблений з водостійкого матеріалу, аби уникнути небажаного потрапляння води на ноутбук.

Якщо ви надаєте перевагу класичному стилю або стилю кежуал, тоді наступні моделі підібрані саме для вас:

Рюкзак Adidas CLSC BP M

Рюкзак Nike NK UTILITY POWER BKPK

Якщо ви обираєте спортивний стиль? Рекомендуємо звернути увагу на наступні моделі:

Рюкзак Converse Utility Backpack

Рюкзак Nike Hayward 2.0