Лосини чоловічі

Сортувати по:
замовчуванням
1 869 грн
2 814 грн
ML

Немає на складі

Чоловічі лосини: коротка історія

Ще у XVIII столітті племена індіанців на Півдні Америки першими почали носити дуже вузькі чоловічі штани зі шкіри тварин. Цей предмет гардероба прийшовся до вподоби мандрівним торгівцям. Вони привезли одяг до Європи, маючи надію, що він матиме попит у тогочасного чоловічого населення. І не помилились. 

Використовуючи, як основний матеріал для виготовлення шкіру лося, виріб отримує назву лосини та стає обов’язковим предметом одягу чоловіків, представників еліти. І хоча приталені штани дуже ефектно виглядали на картинах та фотографіях, на практиці носити чоловічі лосини було непростою справою: вони залишали на тілі болючі потертості та рани, які інколи не загоювались декілька днів. Тому шкіряні вироби поступово втрачають свою популярність.

Але вони не зникають зовсім, а навпаки - починають з’являтися на полицях магазинів одягу, але вже не зі шкіри, а з більш приємних, м’яких, якісних тканин. В першу чергу на тканинні вироби звертають увагу спортсмени та танцівники. В середині XX століття світові дизайнери та провідні виробники спортивного одягу починають демонструвати вузькі штани у своїх колекціях, заявляючи про те, що сучасні лосини це не лише зручність, а і привабливий зовнішній вигляд.

Чоловічі легінси: матеріали

Відразу потрібно сказати, що різниці між легінсами та лосинами не існує. Це один і той же предмет одягу, названий різними словами: легінси – запозичений термін з англійської мови, лосіни – наш, місцевий.

Штани, що обтягують тіло, шиють з різних матеріалів:

  • Натуральних. Такі лосини добре пропускають повітря, але вони погано відводять вологу та довго сохнуть. 
  • Синтетичних. Найбільш популярні серед чоловіків. Вони міцні, добре розтягуються, підтримують м’язи та ефективно відводять зайву вологу під час фізичної активності. 
  • Поєднання натуральних та синтетичних. Такі чоловічі легінси приємні на дотик як природні тканини та можуть відводити вологу як синтетичні. Все залежить від співвідношення різних видів волокон матеріалу.

В лосінах зручно займатися будь-якими видами спорту в залі та на свіжому повітрі, ходити на прогулянки та займатися хатніми справами.

Чоловічі лосіни: переваги

Зручні легінси в порівнянні з іншими видами штанів мають беззаперечні переваги:

  • Безпечні заняття спортом. Виріб пошитий таким чином, щоб завжди підтримувати м’язи та сухожилля в тонусі. 
  • М’який та широкий пояс. Він не здавлює талію та забезпечує правильне облягання. 
  • Плоскі шви. Це дозволяє чоловічим лосинам щільно прилягати до тіла та уникати небажаного натирання. 
  • Легкість та комфорт. Виріб дуже легкий, практично не відчутний на тілі, що забезпечує комфортне щоденне користування. Вони ніяк не сковують рухів під час ходіння чи фізичних навантажень. 
  • Терморегулювання. Завдяки щільному приляганню лосини краще, ніж інші спортивні штани, поглинають піт та зберігають тепло. 
  • Демонстрація форм. Під легінсами неможливо приховати красиве тіло, яке Вам дісталось від природи чи Ви власноруч його зліпили у спортивному залі.

Обираючи спортивні лосіни, звертайте увагу на висоту посадки, якість самої тканини та якість виконання швів. Обов’язково вдягніть виріб перед покупкою, Ви маєте відчувати себе вільно та комфортно.

Фірмові спортивні лосіни чоловічі в інтернет-магазині 7dreamsport

Вигідно купити чоловічі легінси найкращих виробників спортивного одягу пропонує магазин 7dreamsport. В нашому асортименті лише оригінальні якісні товари. 

Оформити замовлення Ви можете безпосередньо на сайті або зателефонувавши нашим менеджерам, які завжди готові надати консультації з приводу особливостей та наявності товару.

Оплачуйте замовлення зручним для Вас способом, обирайте спосіб доставки та носіть якісний одяг із задоволенням.