Футболки жіночі

Сортувати по:
замовчуванням
2XLSMLXL

Немає на складі

SMLXL2XL

Немає на складі

SMLXL2XL

Немає на складі

SMLXL2XL

Немає на складі

SMLXL2XL

Немає на складі

SMLXL2XL

Немає на складі

SMLXL2XL

Немає на складі

1 329 грн
1 974 грн
XSMS

Немає на складі

1 389 грн
1 974 грн
XSMS

Немає на складі

1 269 грн
1 974 грн
LM

Немає на складі

1 389 грн
1 974 грн
SM

Немає на складі

1 139 грн
1 974 грн
XS, 196608695998MSL

Немає на складі

1 149 грн
1 974 грн
XS, 196608874850MS

Немає на складі

1 749 грн
2 730 грн
XS, 196609049844S

Немає на складі

2XLSMLXL

Немає на складі

2XSMXSSL

Немає на складі

MSL

Немає на складі

XS

Немає на складі

XS

Немає на складі

SL

Немає на складі

MXS

Немає на складі

2 159 грн
4 116 грн

Немає на складі

2XSXSSM2XL

Немає на складі

2XLSMLXL

Немає на складі

Спортивна футболка жіноча: доступні брендові речі

Існує така думка, що спорт – це дорого. Та одягати професійний якісний одяг собі не всі можуть дозволити. Якщо для Вас дійсно накладно купити футболку жіночу спортивну професійну, не ставте хрест на самокомфорті та знайдіть постачальника фірмового одягу з постійними акціями та розпродажами, такого як 7dreamsport.com.ua.

В чому привабливі оригінальні жіночі футболки?

 1. Для їх виробництва використовують тільки спеціальні технологічні тканини, які відрізняються легкістю та стійкістю до активного руху, потіння.
 2. Це простий у догляді одяг, з якого не змивається фарба під час прання, не деформується загальний вигляд.
 3. Через те, що фірмові дівчачі футболки шиються з легких матеріалів, вони швидко сохнуть.
 4. Тканина стійка до сонячного випромінювання, тому колір залишається яскравим впродовж тривалого часу.
 5. Мають гарну вентиляцію, тому тіло не пріє, а швидко висихає. При цьому футболки для жінок не стають вологими.

Сучасна жінка повинна мати в гардеробі спортивний одяг, тому що завдяки йому можна підкреслити фігуру, замовити про власну сміливість, показати напористі наміри, привернути до себе увагу. Викликаючи в себе відчуття задоволення жінка може досягти омріяних успіхів.

Які міфи заважають купити футболки жіночі від відомих брендів?

 1. Багато людей вважають, що спортивна одежа обов’язково має бути натуральною. Проте це твердження можна сміливо віднести до міфів. 
 • По-перше, такі тканини вбирають в себе усі виділення поту та стають вологими. Така спортивна футболка жіноча наприкінці тренування стає трохи огидною. У цьому випадку поглинаючі властивості бавовни відіграють у від’ємну сторону.
 • По-друге, сучасні технології дозволяють виробництво органічних тканин, що завдяки унікальному сплетінню волокон сприяють швидкому вивітрюванню вологи. Такі можуть коштувати дорожче звичайних, тому щоб придбати акційні жіночі футболки, ціна яких приємно здивує, достатньо звернутись у магазин 7dreamsport.com.ua.
 1. Неправильно сприймати усі синтетичні матеріали як штучні. Хімічно виготовлені тканини отримують шляхом переробки як натуральної сировини, так і полімерів. Купити жіночу футболку із штучних волокон означає придбати одежу із переробленої за сучасними технологіями целюлози шляхом штучної переробки. Футболки жіночі купити із поліаміду, поліестеру, акрилу означає придбати речі із продуктів переробки полімерів. 
 2. Як зрозуміти, що перед Вами дійсно якісні речі? Дуже просто. 
 • Розтягніть матеріал та подивіться крізь нього на світло. Одежа має просвічуватись рівномірно без скупчень ниток в одному місці, без наявності вузлів.  
 • Перевірте усі шви. Вони якісні, без звисаючих ниток, з обробленими краями. Найголовніше, мають витримувати навантаження, тому розтягніть по шву виріб та вдоскональтесь у його якості.
 • Звірте рівномірність викрійки. Для цього достатньо скласти річ вдвоє симетрично та перевірити відповідність усіх деталей.
 • Футболки купити жіночі варто при наявності бірки, де зазначений склад, вимоги за доглядом, розмір та виробник.
 • Якщо мова йде про тренування, а не повсякденне використання, важливо обрати одяг відповідного розміру, щоб не стискав рух або вільні частини не плутались при активному навантаженні.
 • Якість виконання горловини повинна залишатись на вищому рівні. Професійні виробники обшивають її кантом або косою бейкою. Це потрібно для тривалого терміну служби виробу, щоб тканина не розходилася від постійних одягань.

Де краще фірмові жіночі футболки купити онлайн?

Якщо мова заходить за точки продажів в інтернеті, радимо звернутись у магазин 7dreamsport.com.ua, який пропонує безліч варіантів. Наша вітрина наповнена пропозиціями від світових брендів по типу Adidas, Jordan, Nike, Reebok та інших, що відрізняються своєю практичністю, тривалим терміном носіння. 

Якщо вас цікавлять жіночі футболки, Львів та інші міста України, ми зможемо забезпечити цю потребу та надіслати найкращий обраний варіант у зазначене місце. Для цього заходьте на наш сайт, обирайте за фільтром та характеристиками розмірної сітки ідеальну одежу. Проводьте розрахунок карткою. Усі наші товари мають сертифіковане підтвердження оригінального походження. Доступна післяплата. Пропонуємо вигідні умови для дропшипінгу. Забезпечуємо спортивні команди формою. Співпрацюємо з гуртовими покупцями.