Дитячі футболки

Сортувати по:
замовчуванням
XSS

Немає на складі

S

Немає на складі

XS

Немає на складі

104

Немає на складі

128176

Немає на складі

128164

Немає на складі

128

Немає на складі

128

Немає на складі

128

Немає на складі

L

Немає на складі

XSSM

Немає на складі

XSSL

Немає на складі

SML

Немає на складі

SM

Немає на складі

SML

Немає на складі

SL

Немає на складі

S

Немає на складі

ML

Немає на складі

XSSMLXL

Немає на складі

XS

Немає на складі

XSS

Немає на складі

XSS

Немає на складі

140/146

Немає на складі

140/146158/164

Немає на складі

Як правильно обрати спортивні дитячі футболки?

Це доволі простий одяг, компонування якого не потребує особливого розуміння в моді. Це універсальна річ для будь-якої людини. В ній зручно робити фізичні вправи, вона не обмежує рух, тіло вільно дихає. Тому спортивні футболки дитячі як елемент гардеробу застосовуються:

  • У повсякденному житті;
  • Для відпочинку будь-якого типу;
  • В домашньому побуті.

Проте професійний спорт вимагає професійну спортивну форму, де футболка дитяча вже відрізняється від типової повсякденної. Для них характерні такі особливості:

  • футболки для дітей хлопчиків обробляються широкою горловиною, яка прошивається щільною тканиною та надійно прострочується. У викрійці характерні широкі плечі. В них не виділяється фігура та не підкреслюється талія, відсутні бокові шви.
  • А для дівчаток дитяча футболка шиється з вузькою горловиною. Часто зустрічається більш глибокий виріз спереду. Частина на спині значно вужча передньої. Рукава обтягуючі, вузенькі, проте м’які, та коротші за чоловічі моделі.

Тепер зрозуміло, чого підібрати вдалу модель можна тільки в індивідуальному режимі.

Що треба знати, щоб купити дитячі футболки?

Якісний одяг для активного способу життя придбати не так просто. Важливо, щоб шкіра малюка провітрювалася, не обпікалася на сонці та на тканину не виникала алергія. В такому випадку варто знайти якісного виробника. До того ж дитячий одяг не завжди носиться акуратно, тому потребує частого прання. Варто звернути увагу на брендові футболки дитячі. Купити такі варто в спеціалізованих магазинах, щоб бути впевненим у дійсно заявленій якості продуктів.

Радимо зробити вибір на сайті 7dreamsport.com.ua, де пропозиції можна відфільтрувати за розміром, кольором, фірмою, типом матеріалу.

Якщо пошук одежі прив’язаний до виду спорту, треба купити дитячу футболку спеціалізовану з урахуванням анатомічних особливостей та потреб при навантаженні. Наприклад:

  1. Для футболу застосовують яскраву командну одежу, щоб гравців можна було ідентифікувати на полі. Тканина відрізняється стійкістю до поту та прання, фарба не губить яскравість. Це легкий матеріал, що пропускає повітря. Існує розмежування для застосування у критому приміщенні чи на стадіоні.
  2. А в тенісі важливі вільні рухи, тоді гравець здатний виконати впевнено удари ракеткою. Через те, що гра зазвичай проходить на сонці, тут також використовуються легкі стійкі до УФ проміння тканини.
  3. Купити футболки дитячі для хокею важче. Вони мають специфічну конструкцію. Повинні зберігати тепло та дозволяти правильно прикріпити захист. 
  4. Для баскетболу також розроблена професійна форма. Яскрава, командна, з тоненьких тканин та особливим кроєм.
  5. А в волейболі гравці надягають футболки світлих кольорів, частіше білий. Чоловічі та жіночі моделі відрізняються один від одної.

Більшість спортивних брендів займається професійним шиттям спортивної одежі. Часто форма спортсменів має лого видатних виробників. Тому купити футболку дитячу для спорту краще в фірмових точках продажів.

Футболка дитяча: купити оригінальний спортивний одяг

Інтернет магазин 7dreamsport.com.ua пропонує дитячі футболки купити в асортименті. Для командних ігор маємо класичні варіанти з сучасних тканин, що відрізняються між собою кольором. Такі виробляються частіш за все в одному тоні. Наша компанія здатна за декілька днів забезпечити спортивні секції одежею однакового фасону в потрібних розмірах і кольорах.

Для занять на фізкультурі чи гімнастикою, боротьбою використовують компресійну еластичну одежу, яка щільно облягає тулуб, забезпечує підтримку м’язів. А для бігових вправ в нас пропонуються тонкі синтетичні речі, що не всмоктують рідину, та під ними швидко висихає тіло.

Наш інтернет магазин пропонує тільки оригінальну продукцію, походження якої підтверджується сертифікатами. Всі пропозиції представлені на вітрині з актуальною інформацією про наявність. Кожен товар має детальний опис. Якщо інформації недостатньо, зверніться до менеджера за телефоном, вказаним на сайті, або через соцмережі.

Формуйте замовлення, сплачуйте карткою через сайт. Ми висилаємо покупки по всім заявленим адресам відомими перевізниками. Збір оплаченого замовлення починається одразу після отримання плати. Працюємо в гуртовими та роздрібними покупцями.