Дитячі рюкзаки

Сортувати по:
замовчуванням

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

MISC

Немає на складі

Дитячі рюкзаки – «на стилі» з самого дитинства

Дитині, як і кожній дорослій людині, завжди і всюди потрібні певні речі. Пляшка з водичкою, гаджет, серветки, швидкий перекус, улюблена іграшка – для зручного транспортування всіх цих речей може використовуватися рюкзак дитячий.

Модні, красиві, великі чи маленькі рюкзаки для дітей можуть використовуватися малечею з декількох років до підліткового віку. Якщо в дошкільнят аксесуар створює привабливий образ та дозволяє завжди при собі мати улюблені іграшки, то для учня рюкзак-сумка є невід’ємною частиною шкільного життя. 

Купити дитячі рюкзаки для хлопчиків та дівчаток всіх вікових груп, стильні та практичні можна в нашому інтернет-магазині «7dreamsport». Привабливі ціни, великий асортимент, висока якість доступні для кожного.

Рюкзак для дітей: особливості та різноманіття

Спортивний рюкзак дитячий – це зручна сумка, яка має анатомічну спинку та бретельки, які забезпечують комфортне пересування, носіння підручників та особистих речей. Обов’язково аксесуар має декілька внутрішніх відділень, кишені, секретні невеликі кишені, надійно зберігає речі. 

В залежності від класифікації, діти обирають собі модель рюкзаку:

  • Для садочку або діток до 7 років – м’які, часто мають вигляд іграшки, фрукта, м’яча. В них немає жорсткого каркасу, часто виготовленні з текстилю, мають додаткові яскраві, привабливі аксесуари. За розміром не великі, лямки дозволяють регулювати висоту;
  • Шкільні – передбачають ортопедичну спинку, лямки дозволяють розподіляти навантаження рівномірно, є ручка, але носити портфель в ній довго незручно. Його розміри більші, вміщує підручники, швидкий перекус, канцелярію. Вага аксесуару не повинна перевищувати 2 кг для дітей 7-8 років, 3 кг – для 9-13 років, 5 кг – 14 кг, підлітки – 6 кг. Шкільні рюкзаки також розрізняються каркасні та безкаркасні;
  • Міські – більш м’яка модель, їх місткість до 30 кг, можна брати з собою на прогулянку, в похід, пікнік чи подорож.

Правила вибору дитячих рюкзаків

Купити дитячий рюкзак для відпочинку чи навчання достатньо просто. При виборі крім орієнтування на особисті побажання малечі врахуйте декілька факторів:

  • Рівень комфорту – дитині повинно бути зручно, комфортно, не перевищувати розміри тіла, не звисати;
  • Маса – дошкільникам не варто обирати моделі важче 1500 грам;
  • Матеріал, його міцність, довговічність та надійність;
  • Зручність – наявність допоміжних кишень, відділень;
  • Безпека – ортопедичні вставки та накладки. Анатомічні вставки рівномірно розподіляють навантаження, захищаючи хребет від викривлень;
  • Світловідбиваючі елементи – для школяра це важлива та необхідна деталь, яка підвищує його безпеку, робить його помітним на дорозі в темний час доби;
  • Аксесуари – сучасні діти – розвинені та мобільні. Щоб користування гаджетами було зручне варто подбати про отвір для навушників, підзарядки, кишені для пляшки з водою, для телефону тощо.

Де купити якісний та модний рюкзак дитячий?

Стильний, практичний шкільний чи міський дитячий рюкзак купити можна у нашому інтернет-магазині «7dreamsport». Великий вибір аксесуарів різних кольорів, розміру, фасону, матеріалу виготовлення та оснащення дозволить придбати сумку для хлопчиків та дівчат, учениць та школярів, для прогулянок, відпочинку, занять, тренувань та навчання. Ціни у нас доступні, швидка доставка в будь-який регіон країни.