Що таке кежуал? Особливості стилю

Різновиди стилю

Кежуал — повсякденний одяг, але кожен по-різному проводить свої будні. Хтось цілодобово сидить на роботі в офісі, а хтось віддає перевагу фрілансу без прив’язки до місця і дрес-коду та активно пересувається між різними локаціями. Тому кежуал стиль можна умовно поділити на такі підвиди:

 1. Бізнес-кежуал. Це більш строгий варіант, відповідний для роботи в офісі. Характеризується комбінуванням різних тканин. На відміну від класичного строгого стилю, цей підвид відрізняється тим, що допускає відсутність краватки та трохи розстебнуту сорочку.
 2. Смарт-кежуал. Якщо ви любите джинси у поєднанні з піджаком, то це підвид смарт. Більш невимушений варіант попереднього типу.
 3. Ол-аут-кежуал. Поєднання базових і спортивних речей — у такому аутфіті можна сміливо піти гуляти. Це звичайна, звична для багатьох комбінація речей.
 4. Стріт-кежуал. Більш яскравий вигляд, з упором на прояв індивідуальності. Для стріта можна не обмежувати себе у виборі елементів одягу.
 5. Спорт-кежуал. У такому образі найбільше буде саме спортивних речей — тут найбільш характерні кросівки, спортивні аксесуари, дуті жилетки тощо. Якщо вам важко вибрати, який одяг купити, проаналізуйте, що саме ви хочете від аутфіта. Підбираєте одяг для роботи — бізнес і смарт мають скласти ваш вибір. Якщо хочете просто комфортно гуляти, то ол-аут стане хорошим варіантом. Примітно, що спорт-кежуал можна використовувати не тільки для прогулянок, але і для аматорських тренувань — така універсальність досягається завдяки тому, що стиль передбачає збереження свободи руху і відсутність декоративних аксесуарів.

  Якщо ви є прихильником брендового одягу навіть у повсякденному образі, можемо порекомендувати придивитися до таких брендів, як BENETTON, SCOTCH&SODA, Missguided, LIU JO. Компанії, що шиють цей одяг, встигли продемонструвати модельні лінійки одягу, які найбільш підходять під принципи кежуал стилю.

  Основні особливості стилю

  Кежуал за походженням перекладається як «неакуратний», проте недбалість дуже далека від цього стилю. Сам по собі сучасний кежуал характеризується високою практичністю і комфортом. Можна виділити кілька основних принципів:

  • Домінує практичне взуття: кросівки, кеди. Каблуки допускаються, але у небагатьох випадках і невисокі.
  • Кежуал стиль рідко передбачає надзвичайні аксесуари. Найчастіше з аксесуарів використовується непомітна біжутерія, практичні ремені, зручні сумки для повсякденного носіння. Щільно у цей стиль увійшли міські рюкзаки.
  • Основа стилю — джинс. Це можуть бути як джинси різного кольору, так і куртка з відповідного матеріалу.
  • Речі мають сучасний вільний крій.Стиль базується на звичайних речах, він дозволяє зберігати зручність і свободу пересування, а також висловлювати свою індивідуальність через підбір та комбінування повсякденних речей. Якщо ви хочете зібрати для себе базовий гардероб 2022, то придивіться до принципів кежуал стилю. Додатково варто відзначити, що верхній одяг найчастіше монохромний, що робить капсулу універсальною.

Коментарі 0

Поки немає відгуків

Залишити свiй коментар

Ваша оцінка:

Підпишись на розсилку